O nás

Naše chovatelská stanice byla založena po pořízení fenky šeltie. Jsme malou chovatelskou stanicí, aktuálně máme dvě chovné fenky. 

Všechny naše vrhy jsou a budou odchovány doma, v rodině, s pohybem po domě. Naše štěňátka znají běžný provoz domácnosti, různé zvuky, bouchání, lidské hlasy. V období štěňátek si často zveme různé návštěvy, s dětmi, bez dětí, s jinými psy - tímto jim dáváme různé dávky socializace, kterou štěňátka tolik potřebují, aby byla vyrovnaná a stali se s nich skvělí parťáci pro život. 

Úplně nejraději v naší CHS přivítáme budoucí majitele našich štěňat. Majitele si vybíráme, a musíme mít opravdu skvělý pocit z toho, že to je ten pravý domov, kam naše štěnda zamíří. Jsme rádi, když s námi noví majitelé udržují kontakt i po převzetí štěňátka a jsme moc rádi, že nám posílají fotky a videa, která dokumentují život a prospívání našich odchovanců. A opravdu to není jen fráze - i přes důkladný výběr majitelů se může stát, že to z nějakého důvodu v životě neklapne - vážná nemoc v rodině, anebo jakýkoliv jiný problém. Ale všem říkáme, že naše štěňata u nás mají stále dveře otevřené a můžou se KDYKOLIV VRÁTIT DOMŮ. Ať už si pejska/fenku necháme my sami, nebo mu pomůžeme najít nový domov. Samozřejmostí je také to, že když jdou majitelé např. do nemocnice, do lázní nebo jedou na dovču, která by nebyla to pravé pro psa, tak poskytneme hlídání a péči na tuto dobu. 

Chov pro nás není jen zdokonalení exteriéru nebo povahy, ale také ten celoživotní servis pro naše štěňata. Chováme s láskou ale s plným vědomím toho, že jsme je přivedli na svět a máme za ně zodpovědnost stále, ať už jsou stovky kilometrů daleko, nebo ve vedlejší vesnici.

Proto pokud budete chtít štěně z naší chovatelské stanice, bude nutné, abychom se trochu poznali a udržovali kontakt po celý život našich odchovanců.